METALİKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben Ölmem...

2 posters

Ben Ölmem... Empty Ben Ölmem...

Mesaj  ....nur Çarş. Nis. 16, 2008 5:37 pm

ben ölmem

*bir gün ben anneannemin mezarlıgını ziyarete gittim tek başıma henüz 13 yaşımda olmama ragmen ama geçen gece anneennem beni çagırmıştı o bn dogmadan tam 1 yıl önce ölmüş onun adı ayşe oldu için bn admda ayşe nese biz konumuza dönelim anneannem bana ayşe kızım yanıma tek gel dedi uyandıgım da kafama gitmeyi koymuştum zaten ewersi günü sınawa gircktim nese gittim saat akşam üzere 19.30 alaca karanlık çökmek üzere bn mezarlıktan çk korkarım anneannemin mesarını zor buldum ziyaret ettim mezar taşına su döktüm topragını öptüm onu çok sewdimi wede özledimi söledim biliodum o beni duyar diodum nese saat 20.25 olmuştu ewe gitmek için mezarlıktan çıkmaya başlaadım ama çk güzel bir gül gördüm onu koparmayı göze aldım ilk önce k.bakma dedim ölünün mesarından gülü aldım ama elime diken battı ewe saat tam 21.00 da gittim annemler beni merak etmişler bn de olanları anlattım aradan 4.5 ay geçti sbs sınawına gitmek için aynı yola çıktım saat 17.30 da sınawa girdim 18;00 da çıktım yine anne annemi ziyarete gittim ama iyice topragı çökmüştü sanki kemikleri yukarı gelmişti ona su werdim üstün de sadece 1 gül vardı ama almadım yine ewe gitmek üzere yola çıktım gecen seferki gibi o mezarlıktan çiçek koparmaya başladım ama bi sesdirki yankı yaptı ayşe kızım o çiçekleri çk sewiyor gelsen benim kinden al demişti korktum çıkış kapısına doru yürüdüm ama kapalıydı bi anda yönümü şaşırdım anneannemin mezzarlıgına gittim o bni korur sandım..ama ne gördüm biliomusunuz?anneannem güller içindeydi topragına toprak eklenmiş gibiydi bn rüyadayım sandım ölücekmiş gibi hissettim kendimi ama ayaklarım gittimordu anne annem 1 demek gül uzattı bana al kızım dedi aldım o anda anne annemin gözleri parladı we herşey eskisi gibi oldum patt die bi ses yankılandı koştum bi bi warlık geldi sandım ama o neymiş biliomusun sadece mezarlıgın kapısıymış açılmış git die bi ses geldi yüregim agızımdan çıkacak gibiydi koştum ewe kadar sadece koştum otobüsün 1 saat gitti yolu 15 dk gittim annemler ewde yok tu iştelerdi ama ewde bi acayiplik wardı snradan fsrk ettim ki anne annemin resimleri duvarların her köşesindeydi*suan 21 yaşındayım ogünden sonra pisikolojik destek aldım deli muhamelesi gördüm yaklaşık 1 ay önce anne annemle konuştum bni çagırdı gittim ki sıra bn de oldunu söledi mezarım kazılmış mermere ismim yazılmıştı korktum zor zar ewe geldim rüyama girdi ben heryerdeyim alcam seni deedi wede o gün bu gün oldu hayla gelmedii ama bn de çk yakın zamanda anneannem tarafından öldürelecegimi biliorum
....nur
....nur

Ben Ölmem... Empty Geri: Ben Ölmem...

Mesaj  LeNGeN Çarş. Nis. 16, 2008 8:48 pm

benimkinden kaliteli yav Very Happy
LeNGeN
LeNGeN
Admin

https://metalika.yetkinforum.com

Ben Ölmem... Empty Geri: Ben Ölmem...

Mesaj  ....nur C.tesi Nis. 19, 2008 11:02 am

estağfurulah Very Happy